El Racing de Ferrol cerró la temporada regular en 2ªB con una derrota en Astorga, que le deja como segundo clasificado. El equipo de Tena tendrá que afrontar tres eliminatorias para tratar de dar el salto de nuevo a la LFP. El Coruxo, por su parte, perdió en Santander.

En otros partidos sin objetivos, el Celta B, SD Compostela y Somozas vencieron a Valladolid B, Arandina y Cultural y Deportiva Leonesa. Pontevedra y Burgos acabaron con empate a un gol.

Resultados y clasificación 2ªB

73 comentarios sobre “Naufragio del Racing en Astorga”

  1. AŞILAMADA SON DURUM Aktüel koronavirüs tabloyu toplumsal medya hesabından paylaşan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, “Vefat sayımız düne nazaran az olsa da çok yüksek. Olay sayımız düne nazaran az olsa da çok yüksek. Lakin şu salgından bayram kutlar üzere çıkmak da var. Daima birlikte önlemlere uyup, aşılarımızı Şimdiki datalarda, salgına karşı devam eden aşılama çalışmalarıyla ilgili son bilgiler de yer alıyor. Buna nazaran, birinci doz Türkiye ortalaması yüzde 76.57, ikinci doz ortalaması yüzde 58.62, birinci, ikinci ve üçüncü doz toplamı ise 92 milyon 391 bin 3 oldu. Bakanlığın 26 Ağustos datalarına nazaran, dün 297 bin 68 test yapılmıştı. Dün, 19 bin 616 hadise tespit edilirken, 257 kişi hayatını kaybetmiş ve 15 bin 205 kişi sıhhatine kavuşmuştu dedi.

  2. Hey there! Would you mind if I share your blog with my myspace group? There’s a lot of people that I think would really appreciate your content. Please let me know. Many thanks|

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada.